Dlaczego my?

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się warsztatów samochodowych w Polsce. Posiadamy młody zespół mechaników samochodowych, który cały czas się doszkala uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach z zakresu silników samochodowych.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym podejściem pozwala nas wyróżnić na tle innych warsztatów samochodowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt elektromechaniczny, bogato wyposażone zaplecze techniczne, a także odpowiednie programy komputerowe dostosowane do diagnostyki określonych marek samochodowych. Jesteśmy firmą, która jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła pisemną gwarancje na świadczone usługi. Korzystając z naprawy w naszym warsztacie macie Państwo pewność, że nie zostaniecie oszukani. Największą wartością są dla nas relacje z Klientami oparte na zaufaniu .

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a dla osób, które chciałyby zobaczyć jak pracujemy na co dzień zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy – Żbikowice 30, 33-314 Łososina Dolna.